Bývajte v projekte NOVÁ PALÚDZKA 2 – Váš nový domov

single-top-shape

Prednedávnom sme oficiálne predstavili druhú etapu bývania Nová Palúdzka 2 kedy zároveň začal jej predaj. Na trh sa tak dostane 47 bytov, v kategóriách od 2-izbových po 3-izbové byty. Tie sa budú nachádzať v 3 bytových domoch s 5 podlažiami.
Projekt Nová Palúdzka 2 je situovaný v mestskej časti Palúdzka medzi kostolom a individuálnou výstavbou rodinných domov priamo pri Liptovskej Mare čo zaručuje možnosť rôznych voľnočasových aktivít ako je plávanie, beh, bicykel, turistika…. No aby sme nezabudli spomenúť takisto blízkosť širokej občianskej vybavenosti – obchody, škola, škôlka, zdravotné zariadenia, lekárne.
„Nová Palúdzka 2“ Vám prináša cenovo dostupné bývanie v nadčasovom dizajne. Skvelým benefitom bývania v tejto lokalite je aj blízkosť napojenia sa na diaľnicu D1. Všetko čo potrebujete máte teda na dosah ruky.

V týchto chvíľach robíme všetko pre to, aby sme v priebehu najbližších dní mohli zahájiť prvý výkop. O všetkých novinkách Vás budeme radi informovať.

lk-paludzka-03 cta-shape

Vyberte si z ponuky nových bytov

Vyberte si z ponuky dvojizbových a trojizbových bytov v novostavbách Nová Palúdzka 2. Kontaktujte nás radi Vám projekt predstavíme bližšie.