david-dvoracek-vE_qxEQggj0-unsplash

Lokalita

header-shape

Rodinná idylka pri Liptovskej Mare

Novú Palúdzku 2 nájdete v mestskej časti Palúdzka medzi kostolom a individuálnou výstavbou rodinných domov priamo pri Liptovskej Mare.

Bývanie mimo dopravného ruchu

Bývanie v novostavbe Nová Palúdzka 2 Vám ponúka komfortné mestské bývanie v dotyku s prírodou. Všetko čo potrebujete máte po ruke – obchody, škola, škôlka, zdravotné zariadenia, lekárne. Netrápte sa s parkovaním v meste, do centra sa za krátky čas dostanete aj pešo.

skola

Škola

300 m - 5 minút peši

skolka

Škôlka

850m - 10 minút peši

centrum-mesta

Centrum mesta

2,3 km - 20 minút peši

hospital

Nemocnica

700 m - 10 minút peši

potraviny

Potraviny

300 m - 5 minút peši

Okolitá príroda láka na športové aktivity a relax

Výhodou bývania v novostavbách Nová Palúdzka 2 sú neopísateľné výhľady za oknom, relax a turistika na dosah. Pre aktívnych majiteľov je možnosť využitia cyklochodníka pre nerušené chvíle jazdy na bicykli, kolobežke či inline korčuliach, blízke tenisové kurty, plaváreň. Zimné radovánky si vychutnáte v blízkom lyžiarskom stredisku či zimnom štadióne.

Nudiť sa nebudete

Spestriť deň si môžete vodnými radovánkami v aquaparkoch, wellness centrách a kúpeľoch či atrakciami priamo na Liptovskej Mare. Pri bývaní v nehnuteľnosti Nová Palúdzka 2 si každý príde na svoje.

lk-paludzka-03 cta-shape

Vyberte si z ponuky nových bytov

Vyberte si z ponuky dvojizbových a trojizbových bytov v novostavbách Nová Palúdzka 2. Kontaktujte nás radi Vám projekt predstavíme bližšie.