Nová Palúdzka 2- výnimočná lokalita

single-top-shape

Projekt Nová Palúdzka 2 je zasadený v prekrásnej prírode okolitých Chočských vrchov, Nízkych a Západných Tatier v meste Liptovský Mikuláš, časť Palúdzka. Toto mesto je zmesou histórie, prírody a aktivít pre jednotlivcov ale aj rodiny s deťmi.

Cyklochodník, ktorý vedie prostredím popri brehu rieky Váh, ďalej vedie mestskou cyklotrasou, Vás nasmeruje k skvelým kaviarňam a reštauráciám s výbornou gastronómiou. Táto cyklotrasa vedie na vrchol Hája – Nicovô, kde budete odmenení nádhernými výhľadmi.

V tesnej blízkosti mesta môžete zažiť úžasnú zábavu v aquaparku TATRALANDIA, alebo vo Vodnom parku BEŠEŇOVÁ vzdialenom o pár km ďalej.

vodné radovánky v aquaparku

Známe lyžiarske stredisko JASNÁ Vám ponúka aktivity počas celého roka, lyžovanie, sánkovanie, bicyklovanie ale aj adrenalínovú lanovú dráhu. Neďaleká Demänovská ľadová jaskyňa Vás zas ohúri svojou krásou, je to miesto kde pretrváva ľadové kráľovstvo aj počas tých najväčších horúčav.

zimné radovánky

Vyberte si z voľných bytov ten Váš a užívajte si výhody bývania v NOVEJ PALÚDZKE 2.

lk-paludzka-03 cta-shape

Vyberte si z ponuky nových bytov

Vyberte si z ponuky dvojizbových a trojizbových bytov v novostavbách Nová Palúdzka 2. Kontaktujte nás radi Vám projekt predstavíme bližšie.